Droga przyszła Mamo,

poznaj przełomowy system opieki telemedycznej wspierający przebieg Twojej ciąży.

bellyOn to bezpieczeństwo i spokój dla Twojej rodziny.

Zamów
W Trosce
o twoją ciążę

bellyOn jest systemem opieki telemedycznej, który pozwala monitorować dobrostan Twojej ciąży w oparciu o badanie KTG w warunkach domowych. Analizuje czynność serca i ruchy płodu oraz czynność skurczową mięśnia macicy. Badanie KTG jest jednym z parametrów branych pod uwagę przy ocenie zdrowia płodu - daje szansę na rozpoznanie zagrożenia jego zdrowia. Dotychczas dostępne było jedynie w specjalistycznych jednostkach medycznych, teraz możesz wykonać je samodzielnie w domu, ponieważ jest pierwszą w pełni telemedyczną procedurą.
Badania bez wychodzenia z domu, w komfortowych
warunkach, w obecności najbliższychBadanie to wykonasz sama w domu, korzystając z przenośnego urządzenia KTG, którego głowice są niezwykle precyzyjne i czułe. Badanie odbywa się na podstawie analizy sygnałów ultradźwiękowych, które są standardem w kardiotokografii. Oznacza to, że jakość badania jest porównywalna do najlepszych urządzeń stacjonarnych w szpitalach i gabinetach lekarskich. Twoje badanie ma jakość kliniczną. Przeprowadzenie badania jest proste i intuicyjne, aparat pracujący w systemie bellyOn jest także detektorem akcji serca płodu - pozwala na wysłuchanie akcji serca płodu w dowolnym momencie w okresie przysługującego abonamentu. Badanie trwa 30 minut i jest bezpieczne dla płodu.Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna

Sterowanie systemem bellyOn odbywa się poprzez aplikację na urządzenie mobilne – np. smartfon. Aplikacja jest zintegrowana z Komputerowym Systemem Nadzoru Położniczego (KSNP). Po wykonaniu przez Ciebie badania zapis KTG natychmiast trafia do Komputerowego Systemu Nadzoru Położniczego i na Twój smartfon. System komputerowy interpretuje badanie cyfrowo, dokonując preanalizy, bazując na autorskim algorytmie. Następnie wynik badania, w czasie maksymalnie do 30 minut, autoryzuje personel medyczny Centrum Monitoringu Położniczego (CMP). W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w wyniku wykonanego badania pracownik medyczny Centrum Monitoringu Położniczego skontaktuje się z Tobą bezzwłocznie. Zostanie wdrożona odpowiednia procedura medyczna np. ponowienie badania, wywiad z pacjentką, zalecenie wezwania pogotowia. Kontakt następuje drogą telefoniczną oraz dodatkowo przez aplikację, mail i sms.


Od momentu wykupienia usługi personel medyczny Centrum Monitoringu Położniczego jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące Twoich badań wykonanych urządzeniem pracującym w systemie bellyOn. Personel będzie dostępny dla pacjentek bellyOn również przez 3 tygodnie po urodzeniu dziecka.

Wykonane wyniki badania oraz interpretacje może otrzymywać wskazany przez Ciebie lekarz lub położna prowadząca ciążę. Korzystanie z systemu bellyOn nie zastąpi opieki ginekologicznej oraz wizyt u lekarza lub położnej. KTG jest badaniem pomocniczym i stanowi tylko jeden z parametrów branych pod uwagę przy ocenie zdrowia płodu. System bellyOn wspiera lekarza i położną zapewniając przyszłej mamie poczucie bezpieczeństwa i bliskości z dzieckiem między kolejnymi wizytami lekarskimi. Dzięki opiece bellyOn nie umkną ważne sygnały, które mogą decydować o stanie zdrowia Twojego dziecka. Pamiętaj, aby zapytać lekarza lub położną o specjalny KOD identyfikacyjny dzięki, któremu będą oni mieli dostęp do wyników Twoich badań na bieżąco.


Zapytaj swojego lekarza lub położną o system bellyOn


Z usługi możesz korzystać w ostatnim najważniejszym okresie ciąży. Zakup usługi polega na wykupieniu abonamentu na wybrany okres - od jednego do ośmiu tygodni. Abonament obejmuje pulę badań w tym okresie. W przypadku, kiedy badanie zostało przerwane, wykonane nieprawidłowo, lub z powodów medycznych osoba nadzorująca z CMP zaleci wykonanie kolejnych badań – nie zostaniesz obciążona dodatkowymi kosztami. Bezpieczeństwo naszych pacjentek jest dla nas najważniejsze.

System, który chcemy oddać Ci do dyspozycji jest przełomowy. bellyOn to efekt ośmiu lat pracy specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem we wdrażaniu systemów telemedycznych w takich krajach jak Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone. System jest w pełni medyczny, zarejestrowany i certyfikowany, a badania wykonane z jego pomocą mają jakość kliniczną. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu, cyfrowym super czułym sondom, możliwości samodzielnego wykonywania badań i 24-godzinnemu nadzorowi personelu medycznego, bellyOn rozpoczyna dziś rewolucję w położnictwie.